TAK czy NIE?
Żądanie – usunąć wywiad z Niżnikiem
img

Tadeusz Patalita wraz ze swym pełnomocnikiem zażądali od redakcji Kuriera Beskidu Wyspowego usunięcia wywiadu z Kazimierzem Niżnikiem.

W ich ocenie wywiad ten pomawia Tadeusza Patalitę i ma charakter nękania jego osoby, ponieważ sprawa była wyjaśniana przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Prokuraturę, a więc dalsze publikowanie w tej sprawie jest bezzasadne.

Fragment oświadczenia:

Zwracam się o natychmiastowe usunięcie ze strony Waszego portalu i zaniechanie dalszej publikacji artykułów szkalujących mnie („Mszana Dolna – Lepszy wójt „leniowaty” niż złodziejowaty”, „Gminne inwestycje w Mszanie Dolnej – sprawdzi ABW i prokuratura”, „Gminne inwestycje w Mszanie Dolnej – pod lupą CBA i Prokuratury”), opracowanych na pd. niesłusznych oskarżeń p. Kazimierza Niżnika. Jego zarzuty pod moim adresem były wielokrotnie rozpatrywane przez odpowiednie organa: Sąd, Prokuratura , Policja, ABW i nigdy się nie potwierdziły. Pomimo tego, p. Kazimierz Niżnik powodowany osobistą niechęcia do mojej osoby kontynuuje kampanię nienawistnych oskarżeń i pomówień, rozsyłając swoje enuncjacje na prawo i lewo.

dodano: 16:59 08.07.2013
lfil. czytań: 527