TAK czy NIE?

Co zrobi Ewa Filipiak członek PiS i doradca wójta Bolesława Żaby ?.
img
  Co sądzi Ewa Filipiak członek PiS i doradca wójta Bolesława Żaby  , dwukrotna kandydatka na posła z listy PiS , radna powiatu Limanowskiego , specjalista zatrudniona jako inspektor ds. inwestycji w gm. M.D.
Nasza Redakcja już kilka krotnie od 2010 roku informowała panią Ewę Filipiak  o zauważonych nieprawidłowościach inwestycyjnych w gminie Mszana Dolna a zwłaszcza o podejrzeniach mega przekrętu przy budowie kanalizacji w Kasince Małej w której właśnie Pani Ewa Filipiak Mieszka. Nadużycia w gminie gdzie pełni Pani obecnie funkcję dorady wójta Bolesława Żaby.
   Do dnia dzisiejszego Pani Ewa Filipiak nie zajęła żadnego stanowiska w tej sprawie a uważamy że jako kandydat na wójta powinna mieć pojęcie na tematy inwestycji ponieważ w innym razie gdy by wygrała Pani wybory w gminie , panował by nadal chaos inwestycyjny i nie tylko inwestycyjny a raczej ciąg dalszy działania prywatnego folwarku , ponieważ nasze spostrzeżenia to potwierdzają i dają wygenerować opinię podejrzeń iż w gminie Mszana Dolna dochodziło i dochodzi do przekrętów na dużą skalę liczone w milionach złotych .


Żródlo - zdjęć https://twitter.com/EwaFilipiak
     Postanowiliśmy zwrócić się z oficjalnym pismem do pani Ewy Filipiak Członka PiS , kandydata na posła z listy PiS , radną powiatu Limanowskiego , specjalisty jako inspektor ds. inwestycji w gm. M.D.
  Prosimy o odniesienie się do naszych publikacji na temat jakości wykonanych inwestycji i odpowiedzieć czy uważa Pani że w gminie Mszana Dolna wszystko jest w porządku w odniesieniu do naszych publikacji .
 Jako członek partii PiS powinna pani mieć za wzór do naśladowania i przestrzegania co mówią słowa ,,PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ '' . Jeśli nie jest w gminie gdzie pani pracuje i którą chciała Pani włodarzyć przestrzegane Prawo i Sprawiedliwość należy to zmienić tak czy nie ?. Pani w tej gminie pracuje już dłuższy czas więc nie może pani jako osoba publiczna nie zająć stanowiska a jeszcze tym bardziej że miała Pani zamiar nią kierować jeśli by mieszkańcy gminy Mszana Dolna dali Pani taką możliwość przez oddanie głosów na Panią . Nasza redakcja dotarła do informacji  które są nagrane i potwierdzone że przed drugą turą wyborów samorządowych w 2014 roku napisała Pani wiadomość ,,sms'' do pewnego Pana  że jeśli nie otrzyma Pani  zapewnienia od Bolesławą Żaby otrzymania prominentnego stanowiska w gminie , to będzie Pani ładnie wyglądać na zdjęciu kampanijnym z Tadeuszem Patalitą z ( PO ) i poprze jego kandydaturę ?. Czy zaprzeczy Pani temu faktowi w konfrontacji z zebranymi materiałem i informacjami przez naszą redakcję ?. Została przesłana Pani skarga na działania wójta Bolesława Żaby w sprawie drogi w Rabie Niżnej i do dnia dzisiejszego nie zajęła Pani stanowiska w tej sprawie ? . Czy uważa Pani że wójt powinien płacić za inwestycje a dokładniej za roboty które nie zostały wykonane ? . Czy jako inspektor ds. inwestycji w gminie Mszana Dolna powinna Pani pilnować interesu gminy czy interesu wykonawców którzy biorą pieniądze za materiały i roboty których nie wykonali ?. Nasza redakcja po analizie zebranych materiałów i informacji dochodzi do podejrzeń że Pani zatrudnienie na stanowisko doradcy Wójta w gminie Prawdy i Rozwoju przez wójta Bolesława Żabę było realizacją przedwyborczego warunku . Fakt bycia Pani członkiem PiS ma naszym zdaniem dawać tak zwany ,, dupochron Wójtowi faktem bycia Pani w PiS-e i On sam barwił się w wyborach pod PiS '' . Co daje wójtowi Bolesławowi Żabie dalsze możliwości ciągłość prowadzenia przekrętów w gminie przez Wójta i resztę ekipy z Bożeną Znachowską kierownikiem referatu ,,http://www.mszana.pl/urzad-gminy/urzad-gminy/e-urzad/inwestycje-i-zamwienia-publiczne/zadania.html  bedącej na czele zarządu ,,Prywatnego Folwarku'' omyłkowo nazywanym ,,Urzędem Gminy''.

 

Bożena Znachowska P.h.u. "Import-Eksport" - Mszana Dolna ...

 https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Bo%C5%BCena+Znachowska+mszana+dolna

Wszystkie poruszone sprawy w tym artykule należy interpretować jako  ,,PODEJRZENIA '' ale z dozą pewnej pewności wygenerowane na podstawie zebranych materiałów przez naszą redakcję  informacji i materiałów z dziennikarską rzetelnością . Powyższy artykuł i kierowane pisma mają być dalszym działaniem dziennikarskiej rzetelności w celu uzyskania dodatkowych informacji i wprowadzenia ewentualnych korekt do naszych podejrzeń . Powyższy artykuł zostanie przesłany do Pana Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz całego rządu RP z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą włącznie . Ciągły i usilny upór Wójta i Pani Przewodniczącej Rady Aleksandry Kania  w dostępie do informacji publicznej tylko nas utwierdza w naszych podejrzeniach patologicznej sytuacji w gminie Mszana Dolna . W tym miejscu należy przestawić zapytanie Pani przewodniczącej Rady Gminy które padło w czasie nagrywanej rozmowy o którym to wiedziała Pani Przewodnicząca ,, kto jest większym przekrętem  Żaba czy Patalita '' . Następną ciekawą sprawą jest zgodzenie się z Kazimierzem Niżnik i potwierdzenie przez Panią Przewodniczącą Rady że ,,każdy z pracowników urzędu gminy Mszana Dolna byłby lepszym wójtem niż Bolesław Żaba'' . Poruszona w rozmowie z Przewodniczącą sprawa podwyżki pensji wójta za pocieszanie ludzi po powodzi uznana była przez Panią Przewodniczącą rady gminy jako ,,łapanie za słówka i jej  brak innej argumentacji dla poparcia jej stanowiska za podwyżką'' . Pani Przewodnicząca zgodziła się się ze stanowiskiem stawianym przez Kazimierza Niżnika że jeśli by On był w sytuacji Wójta to nie pocieszał by mieszkańców tylko dopilnował by potrzebne roboty zostały wykonane dwa razy szybciej dokładniej i o połowę taniej co potwierdziła Pani Przewodnicząca Aleksandra Kania mówiąc że wierzę w to . Przedmiotowe nagranie z panią Przewodniczącą rady Gminy Mszana Dolna w niedługim czasie zostanie wyemitowane na naszym portalu dla potwierdzenia zamieszczonych powyżej treści z rozmowy nagrywanej i wiedzy o tym Pani przewodniczącej Rady Aleksandry Kania co jest też nagrane .

Ewa Filipiak

Inspektor ds. inwestycji. w gminie Peawdy i Rozwoju !.

PRACA!!!

NIE OBIETNICE !!!

Dobry polityk pracy się nie boi!!!

...Zobacz więcej
 
Zdjęcie użytkownika Filipiak Ewa.

Doświadczenie zawodowe

·         Doradca Wójta ds. Rozwoju i Funduszy Europejskich

Urzad Gminy Mszana Dolna

od  (od 1 roku i 3 miesięcy)

·         Inspektor ds. obsługi klienta

Urząd Gminy Mszana Dolna

 -  (przez 6 miesięcy)
·         Henkel Polska

przedstawiciel handlowy / preseller

Henkel Polska

 -  (przez 5 lat i 2 miesiące)

·         przedstawiciel handlowy

Chemia-Kosmetyki

 -  (przez 1 rok i 10 miesięcy)

 

Edukacja

·         Zarządzanie i marketing, magisterskie

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

od  (od 13 lat i 4 miesięcy)

http://www.bing.com/search?FORM=SL5MDF&PC=SL5M&q=https%3A%2F%2Fwww.facebook.+Ewa+Filipiak+Mszana+Dolna

·  Ewa Filipiak | Facebook

https://www.facebook.com/ewa.filipiak.507
Ewa Filipiak is on Facebook. Join Facebook to connect with Ewa Filipiak and others you may know. Facebook ... Najpiękniejsze, Biuro Tłumaczeń MEGA Mszana Dolna

·  Facebook - Log In or Sign Up

Przetłumacz tę stronę
facebook.com
Create an account or log into Facebook. Connect with friends, family and other people you know. Share photos and videos, send messages and get updates. Facebook logo.

·  Ewa Filipiak - Doradca Wójta ds. Rozwoju i Funduszy ...

www.goldenline.pl/ewa-filipiak2
Zobacz profil i doświadczenie zawodowe użytkownika Ewa Filipiak ... Zaloguj się kontem Facebook Zaloguj się kontem LinkedIn. lub. ... Urzad GminyMszana Dolna.

·  Gmina Mszana Dolna: Tadeusz Patalita przegrywa z Ewą ...

https://gorce24.pl/informacje/215/Gmina_Mszana_Dolna_Tadeusz...
Gmina Mszana Dolna: Tadeusz Patalita przegrywa z Ewą Filipiak (pełne wyniki wyborów) Data: 10 października 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2388

·  Facebook

https://pl-pl.facebook.com/kwiaciarnia.mszanadolna
Facebook Lite: Facebook Mobile: Szukaj znajomych: Wizytówki: Osoby: Strony: Miejsca: Gry: Lokalizacje: Gwiazdy: Grupy: O Facebooku: Utwórz reklam ...

·  Ewa Filipiak- Liczy się Twój głos - Wiadomości ...

www.ziemialimanowska.pl/pl/860/16262/wiadomosci.html
Ewa Filipiak- Liczy się Twój głos. Autor zlimanowska ... Rozwoju i Funduszy Europejskich w Gminie Mszana Dolna. Więcej: www.facebookhttps: ...
 
dodano: 15:13 03.05.2016
lfil. czytań: 1460