TAK czy NIE?
Klimek oskarża, w Lipnicy "skręcili" wybory

Skręcono wybory – ciekawe nagrania na You Tube

Zastępca wójta Gminy Mszana Dolna Tadeusz Klimek kieruje zarzuty "skręcenia" wyborów przez obecnego wójta Gminy Lipnica Murowana. 

 

- Ta ekipa, która teraz jest tam, to wie pan co? Nie będę tego komentował... Niech Bogu dziękuje, że przez 4 lata nawet tyle nie kiwnęli palcem w to, co jest zrobione w Lipnicy, bo to jest moja praca, ciężka moja praca. Jeżeli wierzy pan takim osobom, jak ten człowiek, który niech Bogu dziękuje, że w ogóle został wójtem, że skręcili wybory i że został wójtem, tyle. Całe życie, jak będzie żył to nie będzie miał takiej opinii, jak moja rodzina i moja osoba. Niech się pan go zapyta, co jego dziadek zrobił z cegielnią i innymi inwestycjami, niech się pan go o to zapyta. Niech pan z osądami będzie ostrożny, żeby pan się nie wpisał w taką wredną  bandę, która jest w Lipnicy. Bo ja jestem człowiekiem za uczciwym żeby po mnie pluć.- wypowiedź Pan Tadeusza Klimka

Jednak Kazimierz Niżnik nie daje się zwieść tym informacjom i nadal porusza sprawę tego, że tłuczeń na boisku w Olszówce znajduje się tylko na pasie 7m wzdłuż chodnika, a na pozostałej części boiska jest żwir rzeczny.

Zapraszamy do odsłuchania (fragment rozmowy - 9. minuta)


dodano: 10:41 26.07.2013
lfil. czytań: 455