TAK czy NIE?

Prywatny folwark Wójta Żaby i Wice Szybiak .
img
Wójt Żaba, który spełnia tylko zobowiązania wobec swoich

http://www.urzedasy.info/nwm/251/wojt-zaba-ktory-spelnia-tylko-zobowiazania-wobec-swoich

Bolesław Żaba i jego wylęgarnia przekrętów ! .

http://www.urzedasy.info/nwm/615/boleslaw-zaba-i-jego-wylegarnia-przekretow--

29 stycznia na sesji Rady Gminy w Mszanie Dolnej doszło do ostrej wymiany zdań między wójtem Bolesławem Żabą, a panią Żurek, która złożyła skargę na działania wójta. Postawę kobiety, która nie pierwszy raz ma zastrzeżenia do pracy urzędu gminy, mocno komentował także przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.Kiedy Pan Wójt  Bolesław  Żaba skończy  traktowanie Gminy jak  swojej własności  jako prywatny folwark gdzie on jest Hrabią a mieszkańcy gminy jego  własnością  jak to było za czasów pańszczyźnianych ?.  Kiedy skończy się  wykorzystywanie gminnego budżetu  do wypłacania  wyborczych zobowiązań w stosunku do rodziny i swoich popleczników  ( przydupasów ). Najwyższy czas z tym skończyć a osoby które żerują jak pasożyty na Urzędzie Gminy Mszana Dolna  postawić do odpowiedzialności  karnej  i rozpędzić  z Urzędu Gminy na cztery wiatry  .  Nasza redakcja w wielu listach od czytelników jest proszona o medialne nagłośnienie niecnych działań Pana Wójta Bolesława Żaby jak i jego zastępcy Katarzyny Szybiak oraz reszty gminnego pasożytniczego  układu .

Wice Wójt Katarzyna Szybiak buduje siostrze drogę za gminne pieniądze .http://www.urzedasy.info/nwm/659/wice-wojt-katarzyna-szybiak-buduje-siostrze-droge-za-gminne-pieniadze--Patrząc na zachowanie włodarza gminy Mszana Dolna to w nie długim czasie w szkołach pewno będą na ścianach wisieli włodarze Gminy Mszana Dolna jak do tych czas wiszą Królowie Elekcyjni ?. Czytając komentarze na innych portalach w komentarzach mieszkańcy gminy wprost  piszą że liczą jedynie na naszą redakcję i w niej upatrują  jedyną szansę na ujawnienie i upublicznienie niecnych działań wręcz nazwać można przestępczych  do jakich dochodziło  i nadal dochodzi w gminie Mszana Dolna zarządzanej na jej nieszczęście przez Wójta Bolesława Żabę i jego zastępcę , przy aprobacie i współpracy radnych Gminy Mszana Dolna  z Przewodniczącą Rady Gminy Aleksandrą Kania na czele . 

 

Panie Niżnik jest pan ostatnią nadzieją żeby te kur...y w tej gminie pogonić !!!!!!.

Źródło za -  http://www.tv28.pl/7125-kasina-wielka-wydawala-pieniadze-podopiecznych-dpsu


Komisja rewizyjna  gminy Mszana Dolna z jej  Przewodniczącym Gabrielem Raptą na czele ukręca przysłowiowy łeb wszystkim składanym skargom przez mieszkańców gminy na niecne działania Wójta Bolesława Żaby jak i wszystkich pracowników tego Urzędu Gminy  odpisując standardowo jednym sformułowaniem że są bezzasadne . Rany Gabriel Rapta posunął się nawet do ataku fizycznego na dziennikarza naszej redakcji i to na drodze a używając przemocy fizycznej ukradł mu telefon  komórkowy. Zorientowawszy się co zrobił odwiózł telefon komórkowy na komisariat policji w Mszanie Dolnej i złożył przy tym kłamliwe oświadczenie mijające się z prawdą . Jesteśmy w posiadaniu  nagrania treści oświadczenia odczytanego przez funkcjonariusza policji KP Mszana Dolna . Jesteśmy także w posiadaniu nagrania z mini kamery pokazującej  atak  fizyczny na dziennikarza jak i kradzież telefonu komórkowego  przez Radnego Gabriela Raptę . Radni gminy Mszana Dolna poproszeni o możliwość kontaktu z nimi , nie chcieli podać  do siebie żadnego sposobu kontaktu z Radnymi  , jak i swoich adresów poczty  E-mailowej aby nie można było im przesyłać informacji prasowych pokazujących nieprawidłowości do jakich dochodziło i dalej dochodzi  . Wszystko po to aby mieli standardowe tłumaczenie że oni o niczym nie wiedzą o żadnych przekrętach jak to na sesji Rady gminy oświadczył Radny Piotr Doll .

Obrona mediów czy przedwyborcze brylowanie czas zacząć ?
.

http://www.urzedasy.info/nwm/641/obrona-mediow-czy-przedwyborcze-brylowanie-czas-zaczac--Rączka rączkę myje Radni  kryją Wójta  i Wice wójta Katarzynę Szybiak a Wójtowie  kryją Radnych i robią swoje niecne sprawy . Posuwają się nawet do zakładania spraw sądowych i straszenia odebraniem dzieci przez służby specjalne GOPS-u . W  tym celu nawet została przyjęta  do służb specjalnych GOPS-u  siostra Wice Wójt Katarzyny Szybiak  , w nagrodę za kampanię wyborczą  dla Bolesława Żaby .  Zastępca Wójta Katarzyna Szybiak internetowy pseudonim ,,Święta ‘’ za poprzedniego Wójta Tadeusza Patalitę była przy większości odbiorów gminnych bubli inwestycyjnych wykonywanych za podwójną cenę w stosunku do realnych rynkowych ich wartość  i nadal kombinują aby dalej tak robić .Nie jestem niczyją sekretarką - Aleksandra Kania
Doszło do krótkiego spięcia między Niżnikiem i Przewodniczącą Rady Gminy Aleksandrą Kanią.
Nie jestem niczyją sekretarką.- stwierdziła pani Przewodnicząca w trakcie krótkiej wymiany zdań, dodając też, że nie ma obowiązku odczytywania dokumentów w całości.


Niebieska karta - Narzędzie do walki z opozycją?

http://www.wiescigor.pl/24-polecane-wiesci-z-gor/1173-wojt-boleslaw-zaba-w-liscie-do-redakcji 
Jeden z wielu listów czytelników do naszej redakcji  który nie był zastrzeżony aby jego nie publikować w oryginale . 
dodano: 13:57 16.09.2016
lfil. czytań: 885