TAK czy NIE?
Odpowiedź z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Niżnik otrzymał odpowiedź z zaleceniami, aby skontaktował się bezpośrednio z Prokuratorem Generalnym w sprawie wysuwanych zarzutów.

Napływają pierwsze informacje dotyczące postępowania w sprawie domniemanych nadużyć w gminie Mszana Dolna. Niżnik, chcąc udowodnić swoje racje, nie zaprzestaje walki. Szukając coraz to nowszych argumentów w formie nagrań, rozmów, jak i ilości zebranych dokumentów, dąży do osiągnięcia celu za jaki stawia sobie ukazanie prawdy. Czy jego publikacje, jak i ujawnione materiały, pozostaną bez echa? Otóż okazuje się, że nie. Prokurator Generalny przesłał do Prokuratury w Limanowej stosowne informacje i dokumentacje, aby zajęto się dokładniej tą sprawą. Wszelkie nadużycia, jak i nieracjonalne zarządzanie mieniem gminy, nie powinny mieć miejsca w wolnym demokratycznym państwie.

Czy toczące się postępowanie przyniesie oczekiwany skutek? Trudno przewidzieć. Przedsiębiorcę cieszy jednak fakt, że odpowiednie służby powoli zaczęły reagować.

 

Załączone pliki:

Autor: Urzedaslf dodano: 10:52 26.07.2013
lfil. czytań: 693