TAK czy NIE?

"Ważne jest pilnowanie też nowej władzy"

Prezes PiS dla niezalezna.pl - o roli Klubów Gazety Polskiej: "ważne jest pilnowanie też nowej władzy"

Za- http://niezalezna.pl/81423-prezes-pis-dla-niezaleznapl-o-roli-klubow-gazety-polskiej-wazne-jest-pilnowanie-tez-nowej-wlad
Przyglądanie się rzeczywistości, dostrzeganie tego co jest złe, co pozostaje złe. Tego co jest złe, bo nie zmieniono czegoś, co było przed tym. I co jest złe dlatego, że grzeszą ci, którzy są po naszej stronie. Bo tacy ludzie też grzeszą – powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w rozmowie z reporterką Gazeta Polska VD, pytany o to co jest ważne, aby dziś, po zwycięstwie PiS, robili działacze społeczni, w tym członkowie Klubów „Gazety Polskiej”.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości był gościem XI Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”. W jego trakcie Cyntia Harasim zapytała lidera rządzącego ugrupowania o rolę takich ruchów społecznych, jak Kluby GP.
 

Trzeba tworzyć wielki ruch poparcia dla dobrej zmiany. Trzeba się jednoczyć, rozszerzać. Organizować różnego rodzaju społeczne akcje. Także takie akcje, które naciskają w tym kierunku. Nie trzeba się tego bać. W kierunku właśnie tej dobrej zmiany. Trzeba przypominać władzy, tej, lokalnej, ale także i tej naszej, o różnego rodzaju zobowiązaniach
– stwierdził.

 
Bo jeżeli chcemy, żeby ta dobra zmiana rzeczywiście nastąpiła, to może to nastąpić tylko wtedy, jeżeli mamy do czynienia, czy będziemy mieli do czynienia, z takim współdziałaniem. Czegoś co jest od dołu i tego co jest od góry. Tylko od góry się nie da zrobić. Trzeba działać z dwóch stron. W tej chwili ten ruch społeczny jest nam bardzo, ale to bardzo potrzebny. I oczywiście od czasu do czasu, jakieś wielkie spotkanie w Warszawie. Jakaś wielka demonstracja. Coś co pokaże, że dobra zmiana ma poparcie, takie czynne poparcie społeczne. Ale od czasu do czasu. Nie musimy tutaj z KOD-owcami się ścigać. Nie ma to żadnego sensu. Natomiast na co dzień przyglądanie się rzeczywistości, dostrzeganie tego co jest złe, co pozostaje złe. Tego co jest złe, bo nie zmieniono czegoś, co było przed tym. I co jest złe dlatego, że grzeszą ci, którzy są po naszej stronie. Bo tacy ludzie też grzeszą
– uzasadniał Jarosław Kaczyński.

img

Kogo należy uznać za ,,IDIOTĘ '' ?.
http://www.urzedasy.info/nwm/677/kogo-nalezy-uznac-za-idiote--

POJĘCIE "IDIOTY" W STAROŻYTNEJ GRECJI.

"Otóż słowo 'polityk' oznaczało w demokracji ateńskiej człowieka, który uczestniczył w życiu politycnym , czyli swojego państwa. A jeśli ktoś nie uczestniczył w życiu państwa, tylko ograniczał się do tego, aby zajmować się wyłącznie swoimi prywatnymi sprawami, to Grecy nazywali go mianem 'idioty'".

Kim dla włodarza gminy Mszana Dolna są mieszkańcy Gminy ?.

Pan Wójt Bolesław Żaba najchętniej by widział sytuację w której nikt  nie ma prawa wtrącać się do tego co dzieje się w Gminie Prawdy i Rozwoju . I w tym kierunku prowadzi swoją politykę informacyjną a zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy inwestycji . Nie ogłasza się przetargów na inwestycje i wtedy nikt nic nie wie i nie interesuje się tym co dzieje się w jego  ,,Prywatnym Folwarku o nazwie Urząd Gminy Mszana Dolna ‘’

Pan Wójt Bolesław Żaba też uważa że nie można negatywnie pisać o działaniu jego Urzędu Gminy . Czy to podejście Pana Wójta  Bolesława Żaby do pełnionej funkcji i jego postępowanie wynika może z faktu miejsca zamieszkania Pana Wójta w miejscu gdzie kiedyś mieszkał Hrabia ?. 

Nasza redakcja prowokacyjnie przesłała do Pana Wójta Bolesława Żaby pismo jako wniosek o informację publiczna gdzie przestawiliśmy wyniki naszego dziennikarskiego śledztwa dotyczące budowy boiska w Rabie Niżnej i remontu drogi Piekarczykówka w Rabie Niżnej . 

Odpowiedź Pana Wójta Żaby na wniosek w sprawie prac komisji w 2013 r .
http://www.urzedasy.info/nwm/699/odpowiedz-pana-wojta-zaby-na-wniosek-w-sprawie-prac-komisji-w-2013-r-

Boisko w Rabie Niżnej -ciąg dalszy dziennikarskiego śledztwa .
http://www.urzedasy.info/nwm/700/-boisko-w-rabie-niznej--ciag-dalszy-dziennikarskiego-sledztwa-

Bezzasadna skarga - droga Raba Niżna Piekarczykówka .
http://www.urzedasy.info/nwm/704/bezzasadna-skarga---droga-raba-nizna--piekarczykowka-

Odpowiedź  Pana Wójta powyżej nie będę prowadził polemiki i zajmował Stanowska czy wymieniał poglądów .

Pan Wójt w ten sposób pokazał swoje stanowisko jak pilnuje interesu gminy ?. Nasze publikacje w przejrzysty sposób pokazują nieprawidłowości do jakich doszło przy realizacji tych inwestycji . Pan Wójt zamiast podjąć stosowne kroki prawne w celu wyjaśnieni nieprawidłowości to chce sprawę zamieść pod dywan. Zastanawiające jest dla naszej redakcji jak zachowają się Radni Gminy Mszana Dolna na wysłane do nich pisma z informacjami o nieprawidłowościach , czy ich postawa będzie identyczna jak Pana Wójta . Ewentualny brak interwencji ze strony Radnych Gminy pokaże tylko zamknięty układ działający w gminie Mszana Dolna .
 
dodano: 20:59 05.11.2016
lfil. czytań: 347