TAK czy NIE?

Gmina Prawdy i Rozwoju - Taka właśnie jest prawda !!!.
img
Przeprosiny
Kazimierz Niżnik oświadcza, iż w artykułach opublikowanych na stronie internetowej www.urzedasy.info, których tematyka dotyczyła nieprawidłowości podczas planowania oraz realizacji inwestycji przez Gminę Mszana Dolna, zamieszczono informacje na temat działania organów Gminy oraz jej pracowników mogące naruszać ich dobra osobiste. Kazimierz Niżnik oświadcza, iż przeprasza za formę opublikowanych artykułów, jak również wskazuje, iż nie było jego intencją naruszanie dóbr osobistych Gminy Mszana Dolna i jej pracowników. Kazimierz Niżnik oświadcza, iż powstrzyma się od publikowania artykułów mogących naruszyć dobre imię Gminy Mszana Dolna

Pan Wójt Bolesław Żaba w obecności Redaktora naczelnego portalu  ,,www.urzedasy.info '' i co najważniejsze Wysokiego Sądu
sam osobiście to podpisuje . Co oznacza że w Gminie którą zarządza są nieprawidłowości jest to język prawny . Czym potwierdza fakt że wszystko co jest napisane na tym portalu jest świętą prawdą !.
Pan Wójt w pozwie naszej redakcji miał kilka żądań z których żadne nie zostało spełnione  po za przeprosinami za formę która nie była elegancka jeśli chodzi o używane słowa nie parlamentarne za co czytelników bardzo przepraszamy .

Dla zobrazowania formy języka prawnego a tak zwanego potocznego zrozumiałego dla każdego  damy kilka przykładów 
ubogi - dziad 
mało przystojny - brzydki 
nieprawidłowość - złodziejstwo , przekręty
nie porządek - bajzel
Kilka ciekawych linków co do których pan Wójt nie miał uwag przy składaniu pozwu naszej redakcji a dokładniej do jego Redaktora Naczelnego. 
http://www.urzedasy.info/nwm/306/propaganda-sukcesu-wojta-boleslawa-zaby--plynie-na-powodziowej-fali
http://www.urzedasy.info/nwm/445/wojcie-zabo-nie-idzcie-ta-droga----posel-marek-sowa-po
http://www.urzedasy.info/nwm/441/kto-sie-ceni--ten-sie-leni-
http://www.urzedasy.info/nwm/440/wojt-zaba---imputuje--czy-klamie-wyborcow

http://www.urzedasy.info/nwm/615/boleslaw-zaba-i-jego-wylegarnia-przekretow--
W najbliższym czasie więcej ciekawych linków .

żrudło - https://gazetakrakowska.pl/jak-wyglada-215-miliona-zlotych-zdjecia/ga/393713/zd/328997
Tak wygląda 21,5 miliona złotych 
3 x 21,5 mil. = 64 500 000 to jest tyle pieniędzy co na powyższych 3-ch zdjęciach
Dla zobrazowania i pobudzenia wyobraźni  o czym piszemy - ile to jest pieniędzy jeden 1 000 000 milion ile na milion trzeba pracować aby go mieć i co można za milion złotych zrobić jaką ma siłę nabywczą a inaczej sprawczą , czyli co można zrobić wybudować itd za jeden milion . Jeśli ktoś nie pracuje ciężko na pieniądze to i lekko je wydaje . Wiemy jak Pan Wójt ciężko pracuje na swoje wynagrodzenie ? nie musi na niczym się znać o niczym nie musi wiedzieć
https://www.youtube.com/watch?v=hBf-4qwLDQ0 

https://www.youtube.com/watch?v=VELciIAIwmI

Większość z czytelników miała 10 000 dziesięć tysięcy złotych w swoich rękach to jest jedna mała  i wie ile trzeba na 10 000 tysięcy pracować i wie jak się  je wydaje jeśli musi się na nie ciężko pracować .
Budżet gminy Mszana  Dolna 


Dochody gminy Mszana Dolna

68 535 114,00 Sześdziesiąt osiem miloinów pićset trzydzieści pięć tysięcy sto czternaście złotych 

Wydatki  68 335 434,50

https://bip.malopolska.pl/ugmszanadolna,a,1445074,sprawozdanie-wojta-gminy-z-wykonania-budzetu-za-2017r.html
Pan Wójt twierdzi że w gminie nie ma pieniędzy ??????????.
Gdzie są wydawane i jak ???????.
Ponad trzy palety  pieniędzy !!!!!!!!!.
Gdzie nie ma kota tam myszy harcują .
http://www.urzedasy.info/nwm/187/ktore-samorzady-zyja-na-kredyt
Które samorządy "żyją na kredyt"?


Firma ma pełnomocnika Wójta jest bez problemu większa kasa . Firma wygrała przetarg na remont drogi za kwotę 1 090 00,00 zł , pierwsze podskoczyła do 1 300 000,00 a w efekcie końcowym 1 334 000,00 zł . Co to znaczy mieć w firmie pełnomocnika Wójta .To przecież tylko 244 000,00 tyś zł więcej .Prosimy o zwrócenie na końcowe spojrzenia między Wójtem a panią Przewodniczącą Rady Gminy mówią wszystko .

http://www.urzedasy.info/nwm/723/gmina-mszana-dolna-kto-jest-wiekszym-przekretem-Nie jestem niczyją sekretarką - Aleksandra Kania Doszło do krótkiego spięcia między Niżnikiem i Przewodniczącą Rady Gminy Aleksandrą Kanią.Państwo nikomu z nas podatników nic nie daje.

Dlaczego?

Dlatego, że nie jest w stanie tego uczynić, choćby nawet chciało. Żadne państwo świata nie dysponuje bowiem żadnymi źródłami dochodu innymi, niż te zabrane podatnikom pod przymusem.

Państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy, żadnych własnych źródeł dochodu. Żyje i funkcjonuje w 100% z tego, co nam (podatnikom) zabierze.


Autor: Państwo Powiat Gminalf dodano: 13:37 23.09.2018
lfil. czytań: 446