TAK czy NIE?

Medialne manipulacje dr. Pawła Znyka -promotor pajaca Piotra Dola .
img

Paweł Znyk - wydawca gazety -  http://wiescigor.pl/ Manipulator oszóst i kłamca plus złodziej  kradnący nie swoje materiały i zasługi  , do promowania pajaca i tępaka jakim   jest kandydat na Wójta G.M. D - Piotr Doll jednym słowem DEBILL . Radny Piotr Doll wydaje oświadczenie, wójt się wzbrania. W trakcie ostatniej, czerwcowej, sesji Rady Gminy Mszana Dolna, radny Piotr Doll wystąpił z oficjalnym oświadczeniem w sprawie pojawiających się coraz częściej informacji na temat przekrętów w trakcie inwestycji na terenie gminy. Ja jako Piotr Doll, pełniący funkcję radnego przez drugą kadencję, nie mam żadnej wiedzy na temat jakichś przekrętów w inwestycjach na terenie gminy. - oświadczył radny. Piotr Doll wezwał również wójta Bolesława Żabę do zajęcia w tej sprawie oficjalnego stanowiska, które zakończyłoby temat rzekomych nieprawidłowości. Czy ma Pan wiedzę o jakichś przekrętach? - zapytał wójta Piotr Doll. Jeśli nie trzeba to powiedzieć i uciąć sprawę raz na zawsze. Jeśli nie ma takiej wiedzy, proszę powiedzieć to głośno, tak jak to zrobił Piotr Doll - zakończył swoje wystąpienie radny. Wójt Bolesław Żaba, mimo publicznego wezwania przez członka Rady Gminy, żadnego oświadczenia nie wydał. Czego obawia się wójt, że nie zajmuje oficjalnego stanowiska w sprawie inwestycji?


Mszana Dolna: Jak tu nie być zdenerwowanym? - Wójtowi puszczają nerwy. Kolejna już sesja Rady Gminy Mszana Dolna wzbudza silne emocje zarówno radnych jak i samego wójta Bolesława Żaby. Czy wójtowi puszczają już nerwy?

Dotyczy to do wydania gazetowego promującego Piotra Dolla na Wójta Gminy Mszana Dolna posunął się do publikacji iż to Piotr Doll cytat z gazety - Piotr Doll wraz z mecenasem Januszem Kaczmarkiem podejmują interwencję w sprawie nadużyć Wójta Gminy Mszana Dolna . Ten oszust i przekręt tępy jak cap podejmuje interwencje  jak on od 12 lat kryje przekręty robione przez Wójtów  i na sesji Rady Gminy wydaje oświadczenie że on nic nie wie o żadnych przekrętach w gminie i pyta drugiego oszusta cytat ,, Czy wójt wie o jakichś przekrętach ‘’ trzeba być oszustem wiedząc o wszystkim jeszcze robić ludzi w bu.a . Złapiesz za rękę w żywe oczy wyprze się że to jego ręka wziąć siekierę i odciąć nie rękę tylko klejnoty rodowe aby mówił jak eunuch .
Jak zobaczyłem to w gazecie nie potrzebny był red bul ani kawa na podniesienie ciśnienia  . Piotr Doll to oszust , cygan , przekręt a tępy jak cap i ciemny jak 12-sta w nocy .

Jednym słowem ,, POLICYJNY PIES ‘’ chcący dorwać się do gminnego koryta i ogryzać a to że ma smak do żarcia to widać przepraszam ja wyglądam podobnie ale ja na swoje żarcie ciężko i uczciwie pracuje w odróżnieniu od tego Pajaca .     


Pajace załóżcie mi sprawę w trybie wyborczym – miałem Ja założyć wam ale nie mam czasu i po co mam wydawać  pieniądze panu mecenasowi jak macie honor to zróbcie to za Mnie i zobaczymy Pawełku doktorku manipulacji . Żaba cie nauczył rozumu bo musiałeś zapłacić za  twoje durne pisanie . Pisać to trzeba mieć dowody a to ze ja piszę jak prosty chłop tego się nie wstydzę bo nie udaję kogoś kim nie jestem , ale jak przy…..ole to boli oj boli aby to zrobić trzeba mieć trochę rozumu a wy macie go tyle co kura bo nie sracie po podwórku pajace ! .

Pawełek to doi jak dobry juhas owce , Dolek ale cię musiał wydoić z kasy on nawet jednego słowa nie napisze za darmo a komputer do pisania to chyba musi mieć ze złota tyle chce za to pisanie bajek na nim że ho-ho . Wstyd mi się przyznać ale mnie też wydoił jak krowę wycielonkę  a efekt jego dojenia dla mnie był bolesny – doktor manipulacji budowniczy strategii sukcesu pożal się Boże z Bożej Łaski . W Łodzi się na nim wyznali to przyjechał do Szczawnicy i szuka dojnych krów po kilku powiatach i jeszcze szkołę  w Szczawnicy założył na żonę – tak wynika z tego co piszę na swoim portalu daję informację nie do końca przeze mnie sprawdzoną . Nie będę swoich dzieci tam wysyłał to i po co będę to sprawdzał .

Panie Boże ty to widzisz i nie grzmisz ochroń naszą gminę przed tym pajacem i oszustem , cyganem nie dotrzymującym słowa Dolem.
 

Czarne chmury nad Bolesławem Żabą? Mecenas Janusz Kaczmarek: Rażącą opieszałość prokuratury w tle areszt dla biegłego uchylającego się od opinii

 
http://wiescigor.pl/7427
/-2


Kto złożył doniesienie do prokuratury w Zakopanym , kto zapłacił panu mecenasowi Januszowi Kaczmarkowi za pilnowanie jej w czyim imieniu i na czyje polecenie mecenas napisał skargę na działanie mędy  prokuratora Skowronka , który bierze nasze pieniądze za to aby ścigał oszóstów i złodziei takich jak cienki Bolek .
Doktorze manipulacji i Dolek ty - czy Ja Kazimierz Niżnik ? .
Wiec dol nie Pier..l i nie bij piany na każdej sesji rady GMD , nie oszukuj ludzi i spie…..j policyjny psie od gminnego koryta . Jak chcesz żreć to do roboty a masz emeryturę nie wiem za co to sieć spokojnie na Lubomierzu i wara od naszych pieniędzy .


Żaba jaki jest każdy wie Leń i przekręt do potęgi jak można z relacji Piotra jego sąsiada co mam gdzieś nagrane , jak budował dom to jego żona  przemiła osoba ładowała łopatą żwir do betoniarki a ten pracoholik  jak twierdzi komunistka relikt komunizmu piastująca rolę lizania czterech liter Żabie i podnoszenia mu presji za nic nie robienie Aleksandra Kania . Co robił Żabson trzepał worki po cemencie trzeba być leniem do potęgi i nie mieć grama szacunku do żony .
W jednym miejscu można Żabę pochwalić za uczciwość iż bez bitki i przymusu się przyznał że jako wójt nie musi na niczym się znać ani o niczym wiedzieć za co chylę przed nim czoło .   


Doll tak się intersuje mieszkańcami i opiekuje dla zobrazowanie może 200 mb od jego domu musieli interweniowac dziennikarze poproszeni przez opikującą się nimi i nie mogąca uzyskać gminy zadnej pomocy .


 

Źródło za - http://www.urzedasy.info/nwm/642/medialne-manipulacje-dr-pawla-znyka-

imi .

http://pawelznyk.pl/autor/

Paweł Znyk – jest doktorem psychologii. Swą pracę doktorską poświęcił projekcyjnej technice psychodiagnostycznej i możliwościom jej stosowania w reklamie politycznej.


Kliknij na poniższy link wszystko o Doktorze manipulaciji i oszuście który oszukuje w ludzi promując Piotra Dolla Pajaca z obrazkiem tepego i głupiego jak cap .


https://www.google.pl/search?q=Paw%C5%82+Znyk+pomaranczowa+rewolucja&rlz=1C1GGRV_enPL751PL751&oq=Paw%C5%82+Znyk+pomaranczowa+rewolucja&aqs=chrome..69i57.31896j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8http://pawelznyk.pl/category/artykuly-prasowe/http://pawelznyk.pl/majdan-2004-2007-analiza-historyczna-prowadzona-z-punktu-widzenia-psychologii-kultury/
 

 Marek Łyp – filolog i psycholog. Wykładowca, szkoleniowiec, trener, konsultant. Specjalizuje się w popularyzacji metod poznania człowieka poprzez narzędzia badawcze współczesnej psychologii, a zwłaszcza testy projekcyjne.
Prowadzi badania i wykłady z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz przeciwdziałania stresom, lękom i frustracjom. Pracuje na rzecz pokonywania barier psychologicznych przez niepełnosprawnych.
Studiuje zagadnienia psychologii PR.

Paweł Znyk – konsultant do spraw komunikacji i negocjacji. Od lat wykonuje analizy i ekspertyzy dla ośrodków naukowo-badawczych.

Media jako narzędzie w walce politycznej Vs Wartość wiedzy w społeczeństwie informacyjnym


Ludzie mediów uważają że im mniej wiemy jako społeczeństwo tym lepiej - im jesteśmy głupsi tym łatwiej się nami manipuluje i tym łatwiej sprzedać nam brak informacji jako informację. Na przykładzie reportażu „Tajemnica czterdziestego piętra" wyemitowanym przez stację TVN ujawniono socjotechniczne zabiegi mające na celu sterowanie percepcją widza. „Technologia zabójstwa medialnego" to materiał który obnaża prawdę o współczesnym dziennikarstwie śledczym. Tomasz Lis zdradził że jest na tyle inteligentny aby tworzyć kreować i pracować w mediach, ale jest zbyt inteligentny aby media oglądać. O wiedzy zarezerwowanej hierarchicznie i o roli informacji w kształtowaniu nowych społeczeństw debatowano na konferencji zorganizowanej przez Sekcje Etyki Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

http://pawelznyk.pl/wojna-psychologiczna-z-wykorzystaniem-mediow/

WOJNA PSYCHOLOGICZNA Z WYKORZYSTANIEM MEDIÓW
Podstawa to profesjonalne przygotowanie do pełnienia funkcji przywódcy politycznegoPR w praktyce .

http://pawelznyk.pl/pr-w-praktyce/

Wysoka samoocena ułatwia dobre funkcjonowanie w sytuacji stresu.

Aktywność polityczna wiąże się z koniecznością radzenia sobie w trudnych sytuacjach konfliktowych, kiedy to trzeba publicznie wyrażać swoje opinie, skutecznie przekonywać innych do swojego punktu widzenia, ale również dobrze znosić częstą i ostrą krytykę. Osoby niepewne siebie, dla których polityka jest sposobem przezwyciężania słabości czy kompleksów nie są zdolne do walki z takimi przeciwnościami i często wycofują się w obliczu trudności czy niepochlebnych opinii – potrafimy to zmienić.


dodano: 06:00 12.10.2018
lfil. czytań: 346