TAK czy NIE?

Tryb Wyborczy pozwany dziennikarz Kazimierz Niżnik , Zażalenie na postanowienie sądu .
img
 Zażalenie na Wysoką Sprawidliwość

  Będzie kierowane i rozesłane to zażalenie do rozpatrzenia do samego pana Ministra sprawiedliwości i wielu innych odbiorców tej wiadomości z długiej mojej listy adresów poczty E-mailowej.

  Szanowny panie Ministrze Sprawiedliwości wiem że zażalenie powinno być złożone w ciągu 24 godzin od wydania orzeczenia i teraz nie jest to zgodne z prawem , ale i nie było zgodne z prawem wyrzucenie trzech osób z listy wyborczej i osoby winne tego stanu rzeczy nie poniosły żadnej odpowiedzialności . W moim przypadku nie powinienem być uznany winnym i mieć przepraszać i jeszcze płacić . To jest Pana  wina panie Ministrze Sprawiedliwości ponieważ takich ma pan pracowników jak SSO w Nowym Sączu pani sędzia  Monika Świerad . 
   Jedna pani sędzia pani przewodnicząca komisji wyborczej w powiecie Limanowskim złamała prawo wyrzucając nas bezprawnie z listy kandydatów co jest nie zaprzeczalnym faktem , co naprawił swoją decyzją komisarz wyborczy w PKW w Nowym Sączu . Tak więc proszę naprawić swoją decyzją , niesłuszną decyzję pani sędzi Moniki Świerad  która nakazuje mi przepraszać tego człowieka Piotra Doll , kandydata na wójta gminy Mszana Dolna .

  Dowody po niżej kto jest winny a kto nie winny kłamstwa i oszustwa tak wić przesyłam materiał dowodowy do pańskiej oceny lub kompetentniejszej jak pani sędzia Monika Świerad   więcej dowodów będzie dosłana drogą elektroniczną a miedzy innymi nagranie z rozprawy z dn.18.10.2018 r do stosownej i kompetentnej oceny kompetentnego sędzi jakim nie jest w mojej ocenie pani sędzia Monika Świerad    a także zostanie powyższe zażalenia rozesłane i opublikowane do publicznej oceny kto jest winny a kto jest nie winny . 
  Przy podejmowaniu decyzji proszę mieć na uwadze Prawo Prasowe i wynikające z tego faktu prawa i obowiązki przynależne dziennikarzowi i obywatelowi RP.Kazimierz Niżnik                                                       Raba Niżna 19.10.2018r
Raba Niżna 
Redaktor naczelny ,, http://www.urzedasy.info/ ‘’
34-730 Mszana Dolna
Pesel 
Sygn. Akt. I Ns 291/18
 
       
 
 Zażalenie na postanowienie Sądu Okręgowego z dn. 18.10.2018r
             dotyczy Postanowienia wydanego w trybie wyborczym
                                przez SSO Monika Świerad    
 
 
 
Sprawa z wniosku Piotra Doll  Wczoraj tj. 1810.2018r o godzinie 10godz 41minut jadąc do pracy w okolice Oświęcimia , otrzymałem telefon z  informację o sprawie w trybie wyborczym , założoną z wniosku kandydata na Wójta gminy Mszana Dolna Piotra Dolla  , szczegóły tel. Nagranie będzie do odsłuchania . Sprawa godzina 13-sta w Nowym Sączu w Sądzie Okręgowym Wydział Cywilny sala 118.  
 
Postępowanie w trybie wyborczym – co to jest?


    Pismo skargowe Piotra Doll kandydata na wójta gminy Mszana Dolna do Sądu Okręgowego w Nowym Sączu w Trybie Wyborczym dotyczy tego materiału prasowego .

Szanowny Panie
W związku z Pana zapytaniem uprzejmie informuję, iż Kancelaria Adwokacka Janusz Kaczmarek & Maciej Kaczmarek s.c. nie prowadzi żadnych spraw Piotra Dol. W/w nie zlecał mnie ani nikomu z naszej Kancelarii reprezentacji, opracowania opinii prawnych czy też innych zagadnień prawnych.
Z poważaniem
Adw. Janusz Kaczmarek
 
Wysłane z iPhone'a
 

Medialne manipulacje dr. Pawła Znyka -promotor pajaca Piotra Dola . link do publikacji -
http://www.urzedasy.info/nwm/782/medialne-manipulacje-dr-pawla-znyka--promotor-pajaca-piotra-dola-

     W publikacji jest napisane dla czego powstała ta publikacja - Dotyczy to do wydania gazetowego promującego Piotra Dolla na Wójta Gminy Mszana Dolna posunął się do publikacji iż to Piotr Doll cytat z gazety - Piotr Doll wraz z mecenasem Januszem Kaczmarkiem podejmują interwencję w sprawie nadużyć Wójta Gminy Mszana Dolna

http://wiescigor.pl/wp-content/uploads/2018/10/Wie%C5%9Bci-G%C3%B3r-i-Pog%C3%B3rza.pdf.
    Ten oszust i przekręt tępy jak cap podejmuje interwencje  jak on od 12 lat kryje przekręty robione przez Wójtów  i na sesji Rady Gminy wydaje oświadczenie że on nic nie wie o żadnych przekrętach w gminie i pyta drugiego oszusta cytat ,, Czy wójt wie o jakichś przekrętach ‘’ trzeba być oszustem wiedząc o wszystkim jeszcze robić ludzi w bu.a . Złapiesz za rękę w żywe oczy wyprze się że to jego ręka wziąć siekierę i odciąć nie rękę tylko klejnoty rodowe aby mówił jak eunuch .

Jak zobaczyłem to w gazecie nie potrzebny był red bul ani kawa na podniesienie ciśnienia  . Piotr Doll to oszust , cygan , przekręt a tępy jak cap i ciemny jak             12-sta w nocy.
     Jednym słowem ,, POLICYJNY PIES ‘’ chcący dorwać się do gminnego koryta i ogryzać a to że ma smak do żarcia to widać przepraszam ja wyglądam podobnie ale ja na swoje żarcie ciężko i uczciwie pracuje w odróżnieniu od tego Pajaca .     

    Pajace załóżcie mi sprawę w trybie wyborczym – miałem Ja założyć wam ale nie mam czasu i po co mam wydawać  pieniądze panu mecenasowi jak macie honor to zróbcie to za Mnie i zobaczymy Pawełku doktorku manipulacji . Żaba cie nauczył rozumu bo musiałeś zapłacić za  twoje durne pisanie . Pisać to trzeba mieć dowody a to ze ja piszę jak prosty chłop tego się nie wstydzę bo nie udaję kogoś kim nie jestem , ale jak przy…..ole to boli oj boli aby to zrobić trzeba mieć trochę rozumu a wy macie go tyle co kura bo nie sracie po podwórku pajace ! .

    Sędzia która nawet czytać ze zrozumieniem nie umie i słuchać.  Drugi już sędzia Wysokiej Sprawiedliwości  łamie prawo i chroni , przeklęta kradnącego czyjeś działania do swojej promocji . Wysoka Sprawiedliwość nakazuje takiego człowieka przepraszać przysłowie ,, swój broni swojego czyli oszust broni oszusta ‘’ i to jeszcze ubrany w togę i płacony z naszych pieniędzy czyli i z moich podatków .
Dowody w sprawie –

Medialne manipulacje dr. Pawła Znyka -promotor pajaca Piotra Dola
http://www.urzedasy.info/nwm/782/medialne-manipulacje-dr-pawla-znyka--promotor-pajaca-piotra-dola-

http://www.urzedasy.info/files/news_picture/mini2_foto3209.jpg

   Moja publikacja prasowa dotyczyła wydania gazetowego wydanego przez redakcję ,, http://wiescigor.pl/ ‘’ promującego Piotra Doll a używając do tego celu nie prawdziwych informacji jakoby to Piotr Doll wraz z panem mecenasem Januszem Kaczmarkiem podejmowali interwencję w sprawie nadużyć Wójta Gminy Mszana Dolna Bolesława Żaby.
  Co jest wierutnym kłamstwem pan mecenas Janusz Kaczmarek w rozmowie telefonicznej ze Mną oświadczył iż z Piotrem Doll nie prowadzi żadnych postępowań przeciwko Wójtowi Gminy Mszana Dolna. Wykorzystane zdjęcie w gazecie jest przypadkowym zdjęciem zrobionym przez Doktora manipulacji Pawła Znyka wydawcę tej że Gazety co potwierdzę nagraniem oraz pisemną odpowiedzią samego mecenasa Janusza Kaczmarka .

Paweł Znyk doktor manipulacji masami ludzkimi .                                     
http://pawelznyk.pl/wojna-psychologiczna-z-wykorzystaniem-mediow/

   Paweł Znyk z Piotrem Doll wykorzystali do promowania Piotra Doll na Wójta Gminy Mszana Dolna materiały które ja przesłałem do redakcji Wieści z Gór tj.
 
WNIOSEK   o objęcie nadzorem postępowania przygotowawczego
(sygnatura akt PR 1 Ds. 165.2016)
 
Gdynia , dnia 21 września 2018 roku .
 
Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu
ul. Jagiellońska 56a
33-300 Nowy Sącz
 
Pokrzywdzony                       Kazimierz Niżnik
                                   reprezentowany przez
                                   adw. Janusza Kaczmarka
 
 
WNIOSEK
o objęcie nadzorem postępowania przygotowawczego
(sygnatura akt PR 1 Ds. 165.2016)
            Działając w imieniu Kazimierza Niżnika , na podstawie udzielonego pełnomocnictwa , które niniejszym załączam, na podstawie §71Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości - Regulamin wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury
(t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1206) wnoszę o objęcie przez Prokuraturę Okręgową w Nowym Sączu zwierzchnim nadzorem postępowania przygotowawczego zarejestrowanego pod sygnaturą akt
PR 1 Ds. 165.2016 prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Zakopanym .

Piotr Doll wygrywa w sądzie z Kazimierzem Niżnikiem. Kolejny kandydat który będzie musiał płacić, usuwać i przepraszać

http://wiescigor.pl/piotr-doll-wygrywa-w-sadzie-kazimierze-niznikiem-kolejny-kandydat-ktory-bedzie-musial-placic-usuwac-i-przepraszac/

Link do całości pisma skargowego
http://www.urzedasy.info/nwm/776/usluzne-media----nadworni-klakierzy/35

Link do wcześniejszego pisma
http://www.urzedasy.info/nwm/776/usluzne-media----nadworni-klakierzy/36

    Ja Kazimierz Niżnik Redaktor Naczelny portalu ,, http://www.urzedasy.info/            osobiście zebrałem cały materiał dowodowy  złożony w Zakopiańskiej Prokuraturze złożyłem zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa nie dopełnienia obowiązków przez urzędnika czyli Wójta Gminy Mszana Dolna Bolesława Żabę złożyłem zeznania przeprowadziłem dziennikarskie śledztwo doprowadziłem do przyznania się Wójta Bolesława Żaby .  link do artykułu –

Gmina Prawdy i Rozwoju - Taka właśnie jest prawda !!!.

http://www.urzedasy.info/nwm/773/-gmina-prawdy-i-rozwoju---taka-wlasnie-jest-prawda-

  Ten człowiek oszust i przekręt złodziej który wraz z doktorem manipulacji Pawłem Znykiem posłużyli się w jego promowaniu moimi materiałami z założonego przeze mnie zawiadomienia do swojej promocji dowód gazeta –Wieści z Gór ‘’ którą zarzucili całą gminę Mszana Dolna którą dzisiaj przed południem przyniósł listonosz w której na przed ostatniej stronie w artykule - ,,Areszt dla biegłego?’’  piszą że to Piotr Doll wraz z mecenasem Januszem Kaczmarkiem podejmują interwencję w sprawie nadużyć wójta Gminy Mszana Dolna .  Człowiek który od 12-tu lat jest Radnym Gminy Mszana Dolna i usilnie chroni całego Gminnego układu który wie o wszystkim przekrętach w gminie Mszana Dolna , chociażby z moich publikacji i występował wraz z Radnymi Gminy Mszana Dolna aby Mnie ukarać dowód film YUTUB –

https://www.youtube.com/watch?v=1u6KPIc6jaw

Opublikowany 17 lip 2016

   Radny Piotr Doll wydaje oświadczenie, wójt się wzbrania. W trakcie ostatniej, czerwcowej, sesji Rady Gminy Mszana Dolna, radny Piotr Doll wystąpił z oficjalnym oświadczeniem w sprawie pojawiających się coraz częściej informacji na temat przekrętów w trakcie inwestycji na terenie gminy. Ja jako Piotr Doll, pełniący funkcję radnego przez drugą kadencję, nie mam żadnej wiedzy na temat jakichś przekrętów w inwestycjach na terenie gminy. - oświadczył radny. Piotr Doll wezwał również wójta Bolesława Żabę do zajęcia w tej sprawie oficjalnego stanowiska, które zakończyłoby temat rzekomych nieprawidłowości. Czy ma Pan wiedzę o jakichś przekrętach? - zapytał wójta Piotr Doll. Jeśli nie trzeba to powiedzieć i uciąć sprawę raz na zawsze. Jeśli nie ma takiej wiedzy, proszę powiedzieć to głośno, tak jak to zrobił Piotr Doll - zakończył swoje wystąpienie radny. Wójt Bolesław Żaba, mimo publicznego wezwania przez członka Rady Gminy, żadnego oświadczenia nie wydał. Czego obawia się wójt, że nie zajmuje oficjalnego stanowiska w sprawie inwestycji?

http://www.urzedasy.info/nwm/773/-gmina-prawdy-i-rozwoju---taka-wlasnie-jest-prawda-

Pełnomocnik Wójta i jest większa kasa

   Firma ma pełnomocnika Wójta jest bez problemu większa kasa . Firma wygrała przetarg na remont drogi za kwotę 1 090 00,00 zł , pierwsze podskoczyła do 1 300 000,00 a w efekcie końcowym 1 334 000,00 zł . Co to znaczy mieć w firmie pełnomocnika Wójta .To przecież tylko 244 000,00 tyś zł więcej .Prosimy o zwrócenie na końcowe spojrzenia między Wójtem a panią Przewodniczącą Rady Gminy mówią wszystko . Zero interwencji radnych na podnoszoną kwotę za inwestycję i Doll pilnuje naszych pieniędzy jeden sprawiedliwy i uczciwy w gminie Mszana Dolna.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=beRs-zygG38
Opublikowany 2 sty 2017

Kłamstwa Przewodniczącej Rady Gminy Mszana Dolna Aleksandry Kani

https://www.youtube.com/watch?v=F9rd-rOOoag
Opublikowany 13 lis 2016

Doll tak się interesuje mieszkańcami i opiekuje dla zobrazowanie może 200 mb od jego domu musieli interweniować dziennikarze poproszeni przez opiekującą się nimi i nie mogąca uzyskać gminy żadnej pomocy .

https://www.youtube.com/watch?v=H1dTwCkT-Ws
Opublikowany 23 sty 2016

   Chociażby w 2015 roku. Ani razu nie stanął w mojej obronie . Nigdy nic nie zrobił aby ukrócić przekręty w gminie Mszana Dolna tylko próbował wszystko zatajać poprzez nękanie mojej osoby przez pozwy  np. w 2015 roku wytoczone przez firmy wykonujące inwestycje w Gminie Mszana Dolna. 
  Śmie napisać w gazecie ,, Wieści z Gór ‘’ że on Piotr Doll wraz panem mecenasem Januszem Kaczmarkiem  podejmuje interwencję w sprawie nadużyć wójta Gminy Mszana Dolna.           Ja zbierałem materiały opracowywałem je. Ja zapłaciłem panu mecenasowi za przystąpienie do postępowania interweniowałem do pana mecenasa o pisanie ponagleń dowód - dwa pisma  powyżej mam przepraszać i jeszcze płacić na dobroczynny cel i wracać jemu koszty sądowe . Temu  oszustowi złodziejowi kradnącemu moje działania i pieniądze które zapłaciłem panu mecenasowi Januszowi Kaczmarkowi   

Załączone pliki:

dodano: 13:00 19.10.2018
lfil. czytań: 126