TAK czy NIE?

Mój program wyborczy jako Radnego Powiatowego lista 15 okręg 4 Kazimierz Niżnik .
img
      Na wstępie chcę wszystkich przeprosić za moje słownictwo czyli słowa jakich używałem na tym portalu i Facebok w okresie kampanijnym  , odkryję moją strategię jaką wymyśliłem i według niej  działałem . 


   W związku z tym że zostaliśmy wyrzuceni z listy a następnie nie dano nam możliwości prowadzenia normalnej czyli finansowanej kampanii wyborczej . Pani pełnomocnik finansowy KWW Patrioci Polscy Ziemi Limanowskiej Jadwiga Sikoń zwróciła mi na moje konto pieniądze które wpłaciłem  , potwierdzenie przelewu i zwrotu pieniędzy załączę na dole artykułu jako dowód .  Zgodnie z przepisami finansowania kampanii wyborczej nie można nic zapłacić z kieszeni ani swojego konta prywatnego za to grozi odpowiedzialność karna czyli prokurator .  Miałem plany reklamowania się na portalach na dowód dołączę pinskriny wysłanych zapytań do portali , ale to spaliło na panewce gdy pani Sikoń oddała mi pieniądze i dała informację że nie możemy się reklamować ponieważ ona nie zleci takiej reklamy Nas nikomu , ani za nią z komitetu nie zapłaci . Jako dowód może to potwierdzić Kazimiera Gackowiec także kandydatka do Rady Powiatu Limanowskiego . 
    Jako wynalazca a matką wynalazków jest potrzeba , wymyśliłem kampanię agresywną nazwijmy to po imieniu chamską . Ludzie z natury prostego i kulturalnego języka nie chce się im czytać ale jak są już wulgaryzmy obrażanie to czytają i są ciekawi komu następnemu się dostanie i jak zostanie wy nazywany  im ostrzej tym z większą ciekawością czytających i oczekujących co dalej nastąpi.  Idąc tym tokiem myślenia i do tego przymuszony zacząłem to realizować a jak to już sami widzieliście jeśli czytaliście moje artykuły i posty na face bok . Jeszcze raz wszystkich bardzo przepraszam czytających moje publikacje na pewno nie tych którym się oberwało bo i miało za co ponieważ na to zasłużyli swoim postępowaniem i działaniem na szkodę mieszkańców gminy Mszana Dolna jak i tych co mnie zaszkodzili w kampanii wyborczej. I myślę że po części plan się udał ponieważ widać moją skromną osobę w różnych miejscach na Internecie .   Szanowni wyborcy jak chcecie aby miał kto pilnować waszych pieniędzy i rozsądnie je wydawać , to po pierwsze trzeba wiedzieć jak ciężko na nie się pracuje , Ja wiem . Także wiem co można za nie zrobić aby było dobrze zrobione a nie przepłacać . Należy tak gospodarować jak  się to robi ze swoimi prywatnymi pieniądzami czyli oszczędnie ale i na nic nie skąpić w miarę możliwości budzetu Powiatu . 

    Dla czego ja na sowim portalu piszę o innych że są oszustami i złodziejami dla czego nikt o mnie tak nie napiszę proszę pokazać czy ktoś się odważył o mnie tak napisać .

   Ja piszę ponieważ mam na to dowody , mówienie o kimś nie prawdy jest grzechem       8-me przykazanie , jeśli ktoś wyciąga rękę po nasze czyli i moje pieniądze , to musi być napiętnowany i ja to robię na swoim portalu . Najlepszym tego przykladem jest moje wystąpienie na sesji Rady Powiatu Limanowskiego .

Uznaję zasadę czyjego nie rusz a swojego nie daj ruszyć i tej zasady się trzymam .

    Jak jest sami wiecie bo widzicie jak jest na pewno nie jest jak być powinno . 
 M
oże być tak jeśli będziecie chcieli i będziecie na mnie głosować
Ja daję słowo że dotrzymam danego słowa , niech ktoś powie że ja nie dotrzymuję danego słowa
. U Mnie słowo jest ważniejsze od pieniędzy . 


   Dla czego kandyduję na pewno nie dla pieniędzy jak prawie wszyscy . Ci którzy Mnie znają to wiedzą że umiem zarobić pieniądze uczciwie ciężką pracą i mam roboty tylko mam problem jak dzisiaj każdy z kadrą pracowniczą . Ja mam już roboty na dwa a nawet trzy lata zaklepane ale ma tym się kto zająć. Mam syna jak i zięcia więc ma kto się tym zająć a przecież Radny nie zajmuje się cały czas sprawami powiatu od tego jest Starosta a radni jego kontrolują a to że umiem kontrolować i znam się tym .

    Drugą i najważniejszą motywacją jest mój program wyborczy który jest po krotce opisany po niżej i wiem jak go można zrealizować . Zostawiam po sobie dwa patenty trzeci w drodze ale chciałbym zostawić coś dla wszystkich co dało by źródło dochodu dla całego powiatu i nie tylko naszego powiatu . Proszę się nie śmiać z tego co piszę ponieważ wiem co piszę i mam pomysł jak to zrealizować . Jako człowiek mający w swoim dorobku już dwa patenty , trzeci w drodze a jeszcze wiele innych rzeczy mógł bym opatentować które wymyśliłem . Matką wynalazków jest  potrzeba przykładem może być chociażby i ta kampania prowadzona w ten sposób nie mogąc jej prowadzić normalnie . Wszyscy wynalazcy którzy coś wymyśleli nie wynaleźli ponieważ jest to różnica wynaleźć a wymyśleć 


 
     Znam się na wielu rzeczach budownictwie handlu transporcie rolnictwie po części i nawet po części na prawie  na róznych jego kodeksach . Na prowadzeniu  inwestycji  to chyba udowodniłem na swoim portalu prowadząc dziennikarskie śledztwa i doprowadzając do przyznania się przez wójta Bolesława Żabę że w gminie Mszana Dolna są nieprawidlowości czyli przekręty począwszy od przygotowywania inwestycji i w trakcie ich realizacji . 

   Kazimierz Niżnik oświadcza, iż w artykułach opublikowanych na stronie internetowej www.urzedasy.info, których tematyka dotyczyła nieprawidłowości podczas planowania oraz realizacji inwestycji przez Gminę Mszana Dolna, zamieszczono informacje na temat działania organów Gminy oraz jej pracowników mogące naruszać ich dobra osobiste. Kazimierz Niżnik oświadcza, iż przeprasza za formę opublikowanych artykułów, jak również wskazuje, iż nie było jego intencją naruszanie dóbr osobistych Gminy Mszana Dolna i jej pracowników. Kazimierz Niżnik oświadcza, iż powstrzyma się od publikowania artykułów mogących naruszyć dobre imię Gminy Mszana Dolna


Pan Wójt Bolesław Żaba w obecności Redaktora naczelnego portalu  ,,www.urzedasy.info '' i co najważniejsze Wysokiego Sądu
sam osobiście to podpisuje . Co oznacza że w Gminie którą zarządza są nieprawidłowości jest to język prawny . Czym potwierdza fakt że wszystko co jest napisane na tym portalu jest świętą prawdą !.
Pan Wójt w pozwie naszej redakcji miał kilka żądań z których żadne nie zostało spełnione  po za przeprosinami za formę która nie była elegancka jeśli chodzi o używane słowa nie parlamentarne za co czytelników bardzo przepraszamy .

Dla zobrazowania formy języka prawnego a tak zwanego potocznego zrozumiałego dla każdego  damy kilka przykładów 

ubogi - dziad 
mało przystojny - brzydki 
nieprawidłowość - złodziejstwo , przekręty
nie porządek - bajzel
Kilka ciekawych linków co do których pan Wójt nie miał uwag przy składaniu pozwu naszej redakcji a dokładniej do jego Redaktora Naczelnego. 

http://www.urzedasy.info/nwm/306/propaganda-sukcesu-wojta-boleslawa-zaby--plynie-na-powodziowej-fali

http://www.urzedasy.info/nwm/445/wojcie-zabo-nie-idzcie-ta-droga----posel-marek-sowa-po

http://www.urzedasy.info/nwm/441/kto-sie-ceni--ten-sie-leni-

http://www.urzedasy.info/nwm/440/wojt-zaba---imputuje--czy-klamie-wyborcow

http://www.urzedasy.info/nwm/615/boleslaw-zaba-i-jego-wylegarnia-przekretow--

       Ponieważ prowadzę firmę budowlaną i zawsze pracowałem jako podwykonawca a podwykonawca zawsze wszystko musi zrobić robotę bardzo dobrze . Mogę pochwalić się już dwoma patentami mam tylko wykształcenie zawodowe a zgłoszeniem trzeciego wynalazku zajmuje się już Pan mecenas od prawa Patentowego .


https://mojepanstwo.pl/dane/patenty/229005,urzadzenie-mieszajace


https://grab.uprp.pl/sites/WynalazkiWzoryUzytkowe/Opisy/Patenty%20i%20Wzory%20uytkowe/229240_B1.pdf

  Budowałem Kanalizacje , telekomunikację linie światłowodowe po terenie całej Polski sieci słupowe pod telekomunikację  , gazyfikację , energetykę , Infrastrukturę kolejową SRK  przy budowie szlaków kolejowych pod Pendolino , drogi , zajmowałem się szeroko pojętą budowlanką .  Zjeździłem całą Europę i nie tylko ponieważ też zajmuje się handlem maszynami budowlanymi samochodami ciągnikami rolniczymi i innymi pomniejszymi maszynami . Widziałem jak ludzie żyją od Skandynawii po przez Estonie , Lotwę , Litwę w drugą stronę po Rumunię  Czarnogórę ,Słowenię , Włochy , Austrię z Alpami  Włoskimi Szwajcarią , Francją Niemcy Belgia i Holandia to podstawa przy handlu tak że trochę świata zwiedziłem ,   Jako dziennikarz wraz z 70-cioma dziennikarzami z Polski byłem na X -tym kongresie mediow w ziemi świętej Izraelu i Palestynie 

 http://archiwum.wiescigor.pl/33-wydarzenia/1101-kongres-mediow-w-ziemi-swietej-z-udzialem-naszych-dziennikarzy


 w ziemi świętej Izraelu i Palestynie . Tak więc wiem o czym piszę i wiem jak to zrealizować trzeba tylko mieć wizję jak wynalazca który coś wynajdzie ,  musi to urządzenie widzieć w swojej głowie a następnie stworzyć jako materialną rzecz , użyteczną dla siebie i innych . Moim hobby jest  z byle czego zrobić coś konkretnego .   
  Powiat kilka lat już buduje termy w Porębie Wielkiej . Żaba razem z Krupińskim jeździli i chcieli wykupywać działki wokół Term w Porębie Wielkiej , mam to nagrane od kogo i za ile . Dawali milion zł  jednej z właścicielek ,  grunt jak ruszą termy to minimum będzie kosztował 3 000 000 miliony ponieważ jest to przeszło 3 hektary pola , na razie rolnego w pięknym gorczańskim krajobrazie . Ż tego co się słyszy to termy w Bukowinie i Chochołowie wpływają na powiatowych włodarzy ,  aby termy w Porębie Wielkiej szybko nie ruszyły . Lokalizacja term w porębie Wielkiej jest idealna ,   70 km do lotniska na Balicach   ,   ok. 60 km do Krakowa  100 km do Oświęcimia , kopalnia soli w Wieliczce ,  Energylandia w Zatorze największy park rozrywki w Polsce , Wadowice , wody  mineralne w Szczawie , zaledwie kilka kilometrów od Poręby Wielkiej , wyciągi narciarskie wokół jeden na miejscu w Koninkach . Największym plusem tego terenu jest nie ograniczona dziewicza przestrzeń do inwestowania . Setki hektarów do inwestowania w przepięknym krajobrazie Gorców na skraju Parku Gorczańskiego . Idealne miejsce na Domy Seniora nawet dla zagranicznych seniorów , pensjonaty , Hotele . Nie ograniczająca dziewicza przestrzeń daje nie wyobrażalne możliwości rozwoju tego terenu na skalę porównawczą z kopalnią złota . Hodowla Konia Polskiego , kozy – na które to są duże dotacje a jeszcze przy tym wykorzystanie dla rekreacji i przyjemności turystów i gości z kraju i zagranicy . Nie zmierzony teren daje idealne miejsce dla jazdy na kładach , koniach , rowerach itd.  Miejsca dla kuracjuszy chcących się odchudzać jak np. Radawa dom Ojca PIO . Tam mają tylko przestrzeń lasów i czyste powietrze z jodem . Wokół Turbacz , Stare Wiechy na które można podjechać wyciągiem na górę Tobołów , Luboń Wielki gdzie teraz jest budowany nowy tunel i nowy odcinek zakopianki drogi Krajowej nr 7 . Zjazdem z drogi krajowej  nr 7 w Lubieniu na N. Sącz lub w Skomielnej Białej na zjeździe na Bielsko Wadowice to tylko rzut beretem i jest się w Porębie Wielkiej .
  Można tam zbudować coś z czego cała Polska będzie dumna a goście z Polski i zagranicy będą  przyjeżdżać i korzystać z uroków Gorców . Wszystko można zobaczyć lokalizację tylko wystarczy włączyć mapy Gogle i sprawdzić . Termy w Bukowinie super ale mają ograniczenia brak terenów dla inwestycji towarzyszących i daleko jeśli chodzi o dojazd . W najbliższym czasie planowana budowa linii kolejowej z Krakowa Nasza lokalizacja nie ma sobie porównywalnej i nie ma  ograniczeń istniejącą już zabudową . Nie ograniczona dziewicza przestrzeń stwarza nie ograniczone warunki dla inwestorów . Powiat powinien tylko stworzyć warunki dla inwestorów czyli projekty dróg pomóc w uzyskaniu pozwoleń potrzebnych do realizacji inwestycji a inwestorzy  sami pobudują drogi i infrastrukturę chcąc u nas zarabiać  . Inwestorzy właścicieli  terenów wezmą za udziałowców w procencie zysków  do kosztów danej inwestycji i nie będzie problemów z terenami do pozyskania dla   inwestorów  . Link do lokalizacji aby sprawdzić lokalizację i to co wcześniej opisuję - https://www.google.pl/maps/place/Por%C4%99ba+Wielka/@49.5923426,20.0364577,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471609eaed0d205b:0x17b4a773048810d0!8m2!3d49.6077711!4d20.0627332
  Na tą chwile są to dziewicze tereny  które dziczeją i stają się bezwartościowe , a jeśli będzie dobry gazda w powiecie Limanowskim  to można stworzyć coś z czego będzie dumna cała Polska . Nie będzie potrzeby jechać za granicę do Austrii , Włoch by wypocząć i być zmęczony powrotem do domu . Cztery godzinki z warszawy , godzinkę z Krakowa i wypoczywamy u siebie . Pieniążki zostawiamy w Polsce jemy zdrową regionalną żywność i poznajemy swoje a nie zachwycamy się czyimś bo swojego nie znamy . Aby to zrealizować jest tylko jeden warunek trzeba z Powiatu i gminy Mszana Dolna pognać i rozliczyć obecnie rządzących oszustów i złodziei .
 
   Bardzo było by miło gdyby tym tematem zainteresowały się  jakieś postępowe media , wszystko pokażę i wytłumaczę . Znając ludzkie lenistwo czytać nikomu się dzisiaj nie chce  i należy wiedzieć że prawie większość ludzi jest wzrokowcami , włączy komputer lub telewizor i oglądnie , oceni a czytać nikomu się nie chce , a oglądał będzie leżąc wygodnie . Rządzący o tym wiedzą , więc dla tego Rządzący , media chcą mieć po swojej stronie . Kto zobaczy coś w telewizji czy Internecie w to wierzy , a w to co napisane nie do końca . Mam to wszystko nagrane ale nie jestem specjalistą w obrabianiu filmów , do tego jaką mam oglądalność na swoim portalu http://www.urzedasy.info
   Konkretne media na pewno nie pożałują włożonego trudu za zrealizowanie takiego materiału , ponieważ mogą stać się ojcami czegoś na skalę odważę się napisać światową . Nie mamy się czego wstydzić w Niemczech po wioskach mur pruski u nas nowe wille .        Na temat Rumuni  i Węgry , Słowacja ? i w Francji nie ma rewelacji po za Paryżem i innymi miastami jedna rzecz na zachodzie stare zabudowy ale porządek na błysk w odróżnieniu od Ziemi Świętej .
https://www.youtube.com/watch?v=3aenzgHaVRs
Bardzo blisko do https://www.youtube.com/watch?v=mZgV60IHOHg
My jesteśmy najbliżej jeszcze innych atrakcji jak napisałem powyżej .                                
Sam Władysław Orkan widział potęcjał tu drzemiący i siedząc zastanawiał się czy
ci co po nim nastaną wykorzystają co Bóg dał temu regionowi Polski .
,, Czyńcie sobie ziemie poddaną ‘’   
 https://www.youtube.com/results?search_query=Orkan%C3%B3wka
https://www.youtube.com/watch?v=ylQhKFG6_yw
https://www.youtube.com/watch?v=mZgV60IHOHg
https://www.youtube.com/results?search_query=turbacz+stare+wierchy
https://www.youtube.com/results?search_query=lubo%C5%84+wielki
https://www.youtube.com/results?search_query=snie%C5%BCnica
https://www.youtube.com/results?search_query=g%C3%B3ra+potaczkowa
https://www.youtube.com/watch?v=nhvxLG4KtPE
 https://www.youtube.com/watch?v=BhsUbrSL8kM
https://www.youtube.com/watch?v=fZ8FIFzO0XQ
https://www.youtube.com/watch?v=jmEEPon9wL4
https://www.youtube.com/watch?v=skLwrvakoCo
 
Z poważaniem
              Kazimierz Niżnik
                        Redaktor Naczelny http://www.urzedasy.info
dodano: 20:39 19.10.2018
lfil. czytań: 205