TAK czy NIE?

Bogu czy mamonie
img
     Każdą pracę czy inwestycję należy zaczynać od początku tak jak życie zaczyna się od poczęcia dzień od wstania z łóżka czy edukację od przedszkola . Tutaj na myśli mam że wszystkie ruchy społeczne powinny  swoją działalność zacząć od przedstawienia społeczeństwu  do edukowaniu społeczeństwa ,  od przedstawienia praw przywilejów i obowiązków jakie wynikają z konstytucji RP , dla każdego bez różnicy obywatela RP. To jest podstawa jak porządny fundament , aby każdy obywatel RP miał wiedzę i świadomość jakie ma prawa i obowiązki wynikające z konstytucji RP. Której podstawowym założeniem jest równość obywateli w względem siebie.   
     Czyli że każdy obywatel bez wyjątku może zostać i być nawet prezydentem , wiadoma i praktyczna sprawa że musi jego wybrać społeczeństwo , dla tego tworzą się partie aby skomasować elektorat i przejąć władze nad społeczeństwem , które przed chwilą jego wybrało .
    Cały mój wywód na ten temat na moim Facebook Niżnik Kazimierz. Następną i nadrzędną jest uświadomienie społeczeństwa z czyich pieniędzy wszyscy ci wybrańcy ludu są wynagradzani czyli naszych podatków , całego społeczeństwa .
    To jest najważniejsza i podstawowa sprawa aby ona zaistniała w świadomości polaków .
     Każdy urzędnik państwowy to jest można nazwać nasz podwładny , bo my obywatele RP mu za jego pracę  płacimy pensję z naszych podatków , to on jest dla nas a nie my dla niego , to on ma się kłaniać nam a nie odwrotnie jak jest do tych czas. Czy idąc do sklepu my się musimy kłaniać właścicielowi sklepu to jedynie nasza kultura osobista czyni , ale to sprzedawca czy właściciel sklepu zakładu usługowego itd.  kłaniają się  nam abyśmy jak najwięcej pieniędzy zostawili w jego biznesie .
   To samo dotyczy każdego innego aspektu naszego życia kto płaci ten żąda i  jest panem . Jak my bierzemy od kogoś pieniądze to on dla nas jest panem a nieraz i władcą. Podstawową i nadrzędną rzeczą jest uświadomienie społeczeństwa że jeśli by nie nasze podatki to wszystkie urzędasy prokuratorzy sędziowie policjanci , wójtowie , prezydenci itd. wyzdychali by z głodu , bo przecież oni w większości nic nie umieją robić .
    Ta banda doskonale o tym wie tylko mami społeczeństwo że są kastą , chyba na tym co kura znosi . Tylko wiedza społeczeństwa o tym że to bagno w którym musimy grzęznąć , funkcjonuje dzięki ciężkiej naszej pracy i płaceniu podatków , Jeśli to by znikło runęło , czyli płacenie przez nas podatków , ta cała banda od prezydenta do radnego w gminie zdechła by z głodu .
  To oni mają się kłaniać się nam bo my im płacimy , a nie My Im kulturalnie jest nawzajem . To dotyczy się sędziów prokuratorów policjantów - całej budżetówki . Wszystkich którzy nas nękają . Władza to jest aparat ucisku obywateli , tych którzy tą władzę wybierają .
   Społeczeństwo samo wybiera swoich oprawców , którym to oprawcom później się jeszcze kłania , czy mądry człowiek sam nęka siebie , poprzez robienie sobie samemu krzywdy .
  Cała ta kasta i rządzący , to banda która tylko myśli jak społeczeństwu dać w cztery litery . Im biedniejsze społeczeństwo tym lepiej się nim rządzi i jest bardziej posłuszne . Biedny nie ma na prawnika bo myśli tylko o tym aby miał co do garnka włożyć , wyspać się i do roboty aby jego dzieci nie były głodne i jakoś były ubrane i on sam nie wyglądał jak dziad .
   Czemuś biedny boś głupi a czemuś głupi boś biedny .
  Cały aparat ucisku trzyma kasta prokuratorsko sędziowska , a ich narzędziem do tego jest policja i fiskus . Czy mądry człowiek swoje ciężko zarobione pieniądze oddaje komuś obcemu sąsiadowi aby nimi rządził i stawiał mu nakazy i zakazy na co ma i jak wydawać , na pewno nie .
Święte słowa premier Anglii Margaret Thatcher .
https://pl.pinterest.com/pin/744290275894479629/
https://pl.pinterest.com/pin/362539838745094730/
   Wymiar sprawiedliwości jest chory - według Minister Mariusza Błaszczaka jego wypowiedź z 2013 r - jak PIS doszedł do władzy z Nim na czele - nastąpiło cudowne uzdrowienie prawa w Polsce , a nic się z prawem w Polsce nie zmieniło , tylko ci przy korycie się zmienili . Koryto jest zawsze jedno i to samo tylko świnie przy nim się zmieniają . Im lepiej umieją kłamać społeczeństwo tym dłużej z niego się pasą
. https://www.youtube.com/watch?v=KtoxKtXbQo4
     Za komuny ile ludzie płacili podatków bardzo mało i było na wszystko budowało się po wojnie wszystko od podstaw i był wzięty kilku milionowy kredyt.  Dzisiaj wszystko to sprzedają rządzący ,  co wtedy było zbudowane , biorą nowe kosmiczne kredyty , jeden podatek goni następny i nie ma na nic , bo świnie wszystko  zjedzą .
     Następna i bardzo ważna sprawa to kler a zwłaszcza jego dowództwo czyli ci najważniejsi to banda oszustów i złodziei z nie pewnym pochodzeniem , żerujących na ludzkiej naiwności , nie wszyscy ,  zaznaczam że nie wszyscy , to banda postkomunistycznych sprzedawczyków a nie sług Naszego Boga i słuchających słów Jezusa Chrystusa , który oddał za nas swoje życie .
   Boże przykazania mają w gorszym poszanowaniu a niżeli komuniści innowiercy czy laicy . Naciągają biednych naiwnych ludzi a zwłaszcza biedne babcie które im wierzą że za oddaną im rędzinę pójdą do nieba . Każdy z nich coś tam z tego zrobi dobrego , tylko ile przy tym weźmie dla siebie , to tylko jedyny Bóg wie.
Wtedy zwołał Dwunastu, dał im moc i władzę nad wszystkimi złymi duchami i władzę leczenia chorób. 2 I wysłał ich, aby głosili królestwo Boże i uzdrawiali chorych. 3 Mówił do nich: «Nie bierzcie nic na drogę: ani laski, ani torby podróżnej, ani chleba, ani pieniędzy; nie miejcie też po dwie suknie! 4 Gdy do jakiego domu wejdziecie, tam pozostańcie i stamtąd będziecie wychodzić. 5 Jeśli was gdzie nie przyjmą, wyjdźcie z tego miasta i strząśnijcie proch z nóg waszych na świadectwo przeciwko nim!» 6 Wyszli więc i chodzili po wsiach, głosząc Ewangelię i uzdrawiając wszędzie.
CDN. Kto uważa moje przemyślenia za słuszne to proszę o ich rozsyłanie.
 Całą i siłą rządzących są wszelakiej maści media czyli Czwarta Władza niosące złą lub dobrą nowinę , prawdziwą lub mijającą się z prawdą .
   Taką nowinę niosą za jaką im płacą rządzący czyli mijającą się z prawdą i nie mającą nic wspólnego z Prawem i Sprawiedliwością Społeczną .     
dodano: 08:10 24.10.2018
lfil. czytań: 60