TAK czy NIE?
Odpowiedz na oświadczenie wójta Żaby
img
"Oświadczenie Niżnika w odpowiedzi na oświadczenie wójta Żaby"

"Nie mogę pojąć arogancji wójta Żaby jak można  w  żywe  oczy być takim bezczelnym kłamcą i oszustem jak można działać na szkodę mieszkańców i wciskać  im  ciemnotę że robi się dla nich dobrze bezczelność i wręcz chamstwo pod przykrywką niewiniątka jak żabka a to jest wstrętny kłamca i niszczyciel naszej gminy działający 180% odwrotnie jak jego hasło wyborcze ,zero prawdy i rozwoju . Dokładnie tak się zachowuje i robi jak się nazywa i zapluwa mieszkańcom oczy kłamstwami ,współ działa z wykonawcami takimi jak Dudzik ,Stożek Kuc i nagania robotę Jandzie gdzie pracuje jego synalek  Józio mający takie samo podejście i pojęcie do roboty jak szanowny tatuś wójt.
Legalizuje fuszery podwykonawców takich inwestycji jak:
-kanalizacja Kasinka Mała III etap
-osuwisko Łętowe ,Lubomierz, Kasinka Mała.
-orlik Kasina Wielka-najdroższy w Polsce
-droga Gęsia Szyja
-boisko na Mszanie Górnej
-boisko Olszówka      
-boisko Raba Niżna    
-amfiteatr Kasina Wielka
-drogi gminne
-itd...-długo by pisać ..........................................!!!!!!!!!!!!!!.

Zastępca to miotła do zamiatania i oszust  kłamca jakiego jeszcze nie spotkałem w życiu ,jego chociaż by złapał za rękę to będzie mówił że to nie jego ręka nie mam określenia na jego postępowanie mogącego dobitnie określić jego oszukańczą bytność na tym ziemskim padole ale dlaczego Panie Boże pokarałeś nas takimi oszustami i kłamcami obiecali dać mi pozwolenie na sprowadzenie niezależnych inspektorów no i co odpisali że może sami to będą sprawdzać. Czy potrzeba więcej dowodów jeśli byli by tacy uczciwi powinni się zgodzić i pokazać jak wszystko mają transparentnie zrobione .Drodzy państwo ciągną politykę grabienia naszej gminy po Tadeuszu P.  Bożenka Z. jest w tym mistrzynią.

Nie ma słów do opisania tych przekrętów ale wszystko Bóg widzi i kiedyś ich za to wynagrodzi .
trzeba nadmienić i wspaniałą współpracę w grabieniu gminy przy udziale szanownych radnych działających jak balsam na rozwój i rozkwit oszustw w naszej biednej gminie . Należy także wyróżnić medalem za zasługi w okradaniu  gminy głównego fachowca od legalizacji  Jóżefa S. nie zastąpionego inspektora nadzoru, legalizatora fuszer i twórcy zawyżonych kosztorysów . Trudno nie wspomnieć o kierowniku robót zięciu pana  Stożka długo by pisać."

W podpisie: Niżnik Kazimierz

Oświadczenie to znalazło się również na portalu www.limanowa.in
dodano: 10:09 06.08.2013
lfil. czytań: 472